Terier Australijski - AUSSIE

o Terierze Australijskim, małym piesku o wielkim sercu !


#1 2010-06-09 09:33:54

 Marcjanna

Administrator

Zarejestrowany: 2009-02-11
Posty: 284
Punktów :   
WWW

Rori odżywia się... POWIETRZEM!!!!

ufff! już nie mę!

Jesteśmy od Bożego Ciała na Kaszubach.
Zabrałam ze sobą 5  puszek po 200 g  i suchą karmę - wszystko to jeszcze tak niedawno znikało z miski w oka mgnieniu!

Swieżyzny nie brałam, bo podróż trwa min 10 godzin, jeżeli nigdzie nie nocujemy... i niesposób ją w dobrym stanie dowieźć. POmyślałam sobie , że kupię najwyżej trochę skrzydełek kurzych , szyjki indyka itd dla urozmaicenia ...

No to już jesteśmy prawie tydzień i PIES NIC NIE JE!!!

Puszkowe troche podziubała a i tak miała na dwa dni 200 gramową puszkę.! Suchą karmę poogląda i w nocy trochę podziubie ...

Wczoraj zakupiłam w sklepie TESCO kurze żołądki, serduszka i indycze szyje. Dałam 4 serduszka i mały kawałek żołądka - pokrojone naturalnie jeszcze i ... NIC bierze w zęby i wypluwa... Kurze skrzydełka w domu już jadła a tu schowała sobie w lesie i już  drugą dobę tam leży ... chyba już to wyrzucę ...

Tak sobie ten mój pies barfuje ... CHYBA ZE ZJADA MROWKI ... i w ten sposób się dokarmia... i dlatego nie jest głodna ... Ale jak może nie być głodna? My się dużo ruszamy, ona pływa przynajmniej raz dziennie  w jeziorze, gania po działce, pilnuje domu... biega za rowerem...

A może żołądki i serduszka surowe są niedobre??? Serca pieczone w piekarniku pochłaniała jak nie wiem co...



W tej chwili jest bezwietrznie, ciepło i nei ma słońca, chyba nadchodzi to o czym mówili w TV... burze , deszcze, koniec świata...


Pozdrawiam serdecznie
Marcjanna, Rori i Tosia

Offline

 

#2 2010-06-09 10:12:20

Tilia

przewodnik stada

Zarejestrowany: 2010-03-11
Posty: 218
Punktów :   

Re: Rori odżywia się... POWIETRZEM!!!!

A w jakim jest nastroju? bawi się? biega? podskakuje? jak nic innego nie widzisz niepokojącego to ja bym się nie przejmowała. Też miałam suczkę, która na wyjazdach traciła apetyt- nie chciała jeść i już. Po powrocie do domu znowu go odzyskiwała. Będzie głodna to zje Nie martw się , nie powinna się zagłodzić ;)

My na wyjazdy jeździmy z lodówką turystyczną :/ pełną mięsa...

P.S. a u nas w nocy było nerwowo, wał przesiąkał całkiem niedaleko, baliśmy się Wisły....... ale na szczęście uszczelnili wszystko :)

Offline

 

#3 2010-06-09 13:20:50

 Marcjanna

Administrator

Zarejestrowany: 2009-02-11
Posty: 284
Punktów :   
WWW

Re: Rori odżywia się... POWIETRZEM!!!!

W moim samochodzie nie ma miejsca już na lodówki turystyczne.... cały bagażnik zajmują buty do biegania mojego męża, torba z książkami do czytania , zapasowe część do Nivy... i takie różne inne szmargały w zależność od okoliczności...

a Rori biega, podskakuje, pływa, bawi się , humor ma dobry...

tak sobie dochodzi i skubie, właśnie zjadła coś - to tak jak ja , podjadam cały dzień i się potem dziwię , że w spodnie się nie mieszczę...

/ale w misce piesinka nie ma nigdy więcej niż porcja dzienna/

Tu nam nic takiego nie grozi, chyba że ulewa będzie tak potężna że nazbiera się wody w zagłębieniach terenu ...., ale tu piaski więc dość szybko wsiąka... Ale co ja tam opowiadam tu nie ma rzeki - najbliższa 6 km - trzymam kciuki za wały... straszne co ludzie mieszkający wzdłuż Wisły przeżywają...


Pozdrawiam serdecznie
Marcjanna, Rori i Tosia

Offline

 

#4 2010-06-10 09:17:25

 Marcjanna

Administrator

Zarejestrowany: 2009-02-11
Posty: 284
Punktów :   
WWW

Re: Rori odżywia się... POWIETRZEM!!!!

ponieważ kąsała te serca kurze bez natchnienia /a leżeć w misce przy tych temperaturach też nie mągą bez końca/ , więc podpiekłam je przez chwilę na patelni - ZAPACH przyciągnął niejadka i serca zniknęły w oka mgnieniu...


Pozdrawiam serdecznie
Marcjanna, Rori i Tosia

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.3gwsinf.pun.pl www.siprofit.pun.pl www.konskie.pun.pl www.swinkimorskie.pun.pl www.cs-knajpa.pun.pl