Terier Australijski - AUSSIE

o Terierze Australijskim, małym piesku o wielkim sercu !


#1 2010-07-19 12:09:21

 Marcjanna

Administrator

Zarejestrowany: 2009-02-11
Posty: 284
Punktów :   
WWW

POLOWANIE

No więc moja Rori od jakiegoś czasu POLUJE.... chyba na myszy ...

skrada się brzegiem pól jak kot, zatrzymuje , wstrzymuje oddech, robi coś w rodzaju kociego grzebietu i.... hopla spada całym ciałem na to coś co wytropiła...

ja padam ze śmiechu, gdy takie akcje  obserwuję..., ale wczoraj było mojemu mężowi w ogóle nie do śmiechu... bo Rori UPOLOWAŁA sobie MYSZ!!!!

( a mój mąż z wjątkiem much i komarów - kocha i jak może to chroni wszysktie zwierząta i owady.... )

Trofeum podrzucała sobie do góry i poszturchiwała nosem... Kilka razy tak zrobiła zanim do mojego męża dotarło, że ona bawi się żyjątkiem jakimś...  Została od myszy odciągnięta i ma teraz u niego przechlapane ...


Pozdrawiam serdecznie
Marcjanna, Rori i Tosia

Offline

 

#2 2010-07-20 09:51:54

Tilia

przewodnik stada

Zarejestrowany: 2010-03-11
Posty: 218
Punktów :   

Re: POLOWANIE

Cóż... pies to drapieżnik, a Rori to w dodatku terier, pies na gryzonie, węże, do tego kiedyś hodowano te psy i skłonności do polowań mą być u nich nadal silne. Ona nie robi nic złego, robi to do czego została stworzona. Twój mąż musi to zrozumieć i zaakceptować jej naturę- no i pilnować swojego małego drapieżnika żeby sytuacja się nie powtórzyła. Danusia pisała kiedyś, że jej Lilu upolowała i zjadła chomika swojej córki.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.hamar.pun.pl www.broken-dreams.pun.pl www.kuleko.pun.pl www.ptstruckers.pun.pl www.medi.pun.pl