Terier Australijski - AUSSIE

o Terierze Australijskim, małym piesku o wielkim sercu !


#1 2011-09-07 23:27:46

bigbadaboom

szczeniaczek

Zarejestrowany: 2010-04-04
Posty: 25
Punktów :   
WWW

wystawka w warszawce;)

Ktoś się wybiera? Bo my z Korasem - tak:)

Offline

 

#2 2011-09-08 18:02:37

Tilia

przewodnik stada

Zarejestrowany: 2010-03-11
Posty: 218
Punktów :   

Re: wystawka w warszawce;)

ojojoj jaka szkoda że to już w tym tygodniu :( :( my jutro jedziemy na Festiwal Charta pod Częstochowę na wystawę i próby pracy...

będziemy trzymać za młodego kciuki i liczymy na fotorelację!!

a na poznańską wystawę się zgłosiliście? my jedziemy całym stadem na dwa dni, ale wystawiać będę tylko jedną Szarą

jak się czuje Lilu?

Offline

 

#3 2011-09-09 18:43:38

bigbadaboom

szczeniaczek

Zarejestrowany: 2010-04-04
Posty: 25
Punktów :   
WWW

Re: wystawka w warszawce;)

No to szkoda, że się nie spotkamy:(
Ale w Poznaniu równiez bierzemy udział, więc może u nas...?
Lilu jest kiepska, stan się posuwa, lekarz stawia dwie tezy: albo robi jej się guz w okolicach błędnika, stąd takie fatalne zachowanie, albo ma perforację błony bębenkowej, i jeśli dostaje się do ucha trochę wody, to również daje takie "błędnikowe" objawy.

Offline

 

#4 2011-09-13 13:14:57

bigbadaboom

szczeniaczek

Zarejestrowany: 2010-04-04
Posty: 25
Punktów :   
WWW

Re: wystawka w warszawce;)

Koras dostał ocenę doskonałą, i to by było na tyle - fatalnie się zachowywał, bo był nagrzany, żeby się pogryźć z konkurencją - na ringu szedł na dwóch nogach, bo wisiał na szyi, a na stoliku sędziny zgarbił się, i nie chciał pokazać zębów. No za grosz kultury chłopak nie ma! Nie wiem, jak go ułożyć przed kolejną wystawą. Może macie jakieś sprytne sposoby, żeby sierściucha wychować? Z Lilu nie miałam takich problemów.

Offline

 

#5 2011-09-13 13:38:52

Tilia

przewodnik stada

Zarejestrowany: 2010-03-11
Posty: 218
Punktów :   

Re: wystawka w warszawce;)

Kurcze serce mnie boli jak czytam o Lilu :( :( trzymam za nią kciuki żeby wyszła na prostą.

Co do wystaw niestety nie jestem specjalistką handlerką. Moja najmłodsza, Hesia dopiero właściwie na tej wystawie zaczęła się zachowywać w miarę ok, a ma trzy lata. Teraz spokojnie stoi, ale i tak nie każdemu sędziemu daje się spokojnie dotykać- nic nie mówi, przeczekuje, ale odsuwa się od ręki. A potem otrząsa się z obrzydzeniem

Jedyne co mę poradzić to jeźdżenie z psem w tłoczne miejsca - dworce itp - i tam ćwiczenie uwagi, ustawianie psa. No i wypracowanie komendy na zęby, na dotykanie, na stanie. W domu, Tobie i domownikom pokazuje ząbki?

My byliśmy na Festiwalu Chartów. Pierwszego dnia krajowa specjalistyczna chartów, a drugiego próby pracy. Pierwszego dnia wystawiałam Hesię - no i dostała BIS :))) super, bo sędziowie specjaliści od chartów, zagraniczni, wieloletni hodowcy. Drugiego dnia moje dwie - Hesia i Nono na próbach pracy - pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej, na wszystkie pary! Szczerze mówiąc trochę nas to przytłoczyło :o :o ale nie mówię - bardzo to miłe.

Offline

 

#6 2011-10-08 19:56:46

 Bolek

Nowy użytkownik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2011-01-17
Posty: 7
Punktów :   

Re: wystawka w warszawce;)

Niestety Pepe był tą konkurencją podnieconą na konkurencję i także nie poprawnie się zachował na stoliku.
Za to Bolek (BellaVita) nie dał się i zebrał wszystkie tytuły Zwycięzca, BoB i CWC/CAC

Offline

 

#7 2011-10-08 20:35:16

 bellavita

młody pies

Zarejestrowany: 2010-01-17
Posty: 44
Punktów :   
WWW

Re: wystawka w warszawce;)

Bravo Bolek :)

Wstawię fotkę Bolusia

http://img155.imageshack.us/img155/2195/bolek.jpg

Offline

 

#8 2012-01-01 19:12:57

 Marcjanna

Administrator

Zarejestrowany: 2009-02-11
Posty: 284
Punktów :   
WWW

Re: wystawka w warszawce;)

BOLEK  BRAWO !!!!

Serdeczne gratulacje wszystkim !!!

Nadganiam właśnie półroczne nie pisanie nic na żadnym forum !!!


Pozdrawiam serdecznie
Marcjanna, Rori i Tosia

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.cabal-mix.pun.pl www.polisharmyclan.pun.pl www.arsbellum.pun.pl www.farbapapaz-kolo.pun.pl www.vagpmi.pun.pl