Terier Australijski - AUSSIE

o Terierze Australijskim, małym piesku o wielkim sercu !

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2010-07-03 11:52:01

 Marcjanna

Administrator

Zarejestrowany: 2009-02-11
Posty: 284
Punktów :   
WWW

JAK WASZE PIESKI ZNOSZA UPALY ?????

Właśnie napłynęła tu długo oczekiwana fala powietrza tropikalnego i przyniosła nam orzeźwiające 38 stopni!

Do tego jeszcze Rori dostała swoją trzecią cieczkę 25.06.2010 /fajnie, że dopiero po powrocie z Kaszub.../ .

czy wasze pieski też są takie ospałe w czasie upału?

zapowiadają na dziś po południu tu koniec świata : 

i bardzo gwałtowne burze ...


Pozdrawiam serdecznie
Marcjanna, Rori i Tosia

Offline

 

#2 2010-07-03 12:19:40

Tilia

przewodnik stada

Zarejestrowany: 2010-03-11
Posty: 218
Punktów :   

Re: JAK WASZE PIESKI ZNOSZA UPALY ?????

U nas dziś jakby leciutko przyjemniej :) mam nadzieję, że do nas te koszmarne upały nie dotrą!
W zeszłym roku sprawiłam psom "bn ogrodowy" ale nie były zainteresowane. Za to błyskawicznie zaczęły się tam wylęgać komary!

http://lh6.ggpht.com/_mquZW-tagv0/Snxkw2qCtyI/AAAAAAAAAeI/jzbLG8-Wi_4/_MG_6851m.JPG

W każdym razie w upały wychodzimy na bieganie tylko wieczorem.
Psy kładą się na chwilę na słońcu po czym zdyszane biegną położyć się na płytkach i dyszą, dyszą, dyszą. Potem znowu na chwilę na słonko i tak w koło. Ale jak jest na prawdę gorąco to najchętniej cały dzień spędzają w domu rozpłaszczone na podłodze.

Offline

 

#3 2010-07-03 12:37:43

 Marcjanna

Administrator

Zarejestrowany: 2009-02-11
Posty: 284
Punktów :   
WWW

Re: JAK WASZE PIESKI ZNOSZA UPALY ?????

Ja też miałam dla Rori taki nadmuchiwany pool - taki dla małych dzieci - zainteresowana w ogóle nie była , za to woda zrobiła się zielona....

http://img682.imageshack.us/img682/2123/poold.jpg

Uploaded with ImageShack.us

w tym roku jeszcze go nie nadmuchałam...


Pozdrawiam serdecznie
Marcjanna, Rori i Tosia

Offline

 

#4 2010-07-07 19:43:59

 Marcjanna

Administrator

Zarejestrowany: 2009-02-11
Posty: 284
Punktów :   
WWW

Re: JAK WASZE PIESKI ZNOSZA UPALY ?????

Mieliśmy właśnie trzy dni oddechu ,ale upały wracają. Na szczęście udało mi  się wychłodzić dom do 22 stonpni... Zobaczymy teraz jak szybko osiągnie znowu temperaturę piekarnika...

Rori NIE WYCHDOZI  w ogóle za próg! Dziś na przykład wyszła  rano o 7:30 i spała do 18:00!!!!! przyczym do 18:00 byłaby już trzy razy na spacerze ... !!!

Jak ona to wytrzymuje ? JA NIE WIEM , ale dziś o 15:00 ODMóWIŁA wyjścia na dwór - schowała się w swoim boksie i przecież jej nie będę na siłę wyciągać... Wyczągała się o 18:00 i mogłyśmy trochę pospacerować.

Akurat ma płodne dni ...

Pozdrawiam


Pozdrawiam serdecznie
Marcjanna, Rori i Tosia

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.konskie.pun.pl www.cs-knajpa.pun.pl www.3gwsinf.pun.pl www.lineage2noobs.pun.pl www.siprofit.pun.pl